Warszawa Łazy

Przechowalnia 24 Warszawa Łazy (al. Krakowska 188b)

Centrum Przechowalnia 24 Warszawa Łazy, zostało otworzone w maju 2019 r.  Aktualnie w Łazach dysponujemy ponad 50 kontenerami magazynowymi o rozmiarach od 14,5 m2 do 28,5 m2.

Nowoczesny kompleks mini magazynów, przystosowanych do przechowywania różnych towarów i rzeczy prywatnych. Przechowalnia-24 w Łazach oferuje klientom możliwość wynajęcia kontenerów wysokiej jakości. Atrakcyjna lokalizacja, przystępne ceny oraz elastyczna oferta to największe zalety tego magazynu samoobsługowego.

 

Oferta

Pomieszczenia magazynowe w postaci kontenerów to wygodny sposób na przechowanie nawet znacznej liczby rzeczy. Przedsiębiorcy doceniają możliwość skorzystania z dodatkowej powierzchni magazynowej, na przykład po zrealizowaniu większego zamówienia. Klientom prywatnym przydaje się natomiast miejsce na meble i inne wyposażenie domu na czas generalnego remontu bądź przeprowadzki. W kontenerze przechowywane są pojazdy, sprzęt sportowy i dowolnie wybrany asortyment. Przechowalnia-24 oferuje użytkownikom kontenery o różnych rozmiarach. Kontenery magazynowe liczą 14,5 m2 (349 zł/m-c) oraz 28,5 m2 (499 zł/m-c). Wszystkie ceny obejmują ochronę i ubezpieczenie przechowywanych rzeczy. Umowa podpisywana jest na okres co najmniej jednego miesiąca. W sumie przechowalnia w Łazach zlokalizowanych jest ponad 50 kontenerów . Tak duży park kontenerowy pozwala na elastyczne roszerzanie wynajmowanej przez klienta powierzchni wraz ze wzrostem jego zapotrzebowania.

 

Dostęp

Każdy klient może odwiedzać swój mini magazyn o dowolnej porze. Dostęp do kontenerów możliwy jest przez całą dobę, także w weekendy. Użytkownik otrzymuje indywidualne kody dostępu do bramy, zamka w kontenerze i alarmu, z pomocą których bez trudu dostanie się do swoich rzeczy bez angażowania pracowników self storage. Ci ostatni tuż po podpisaniu umowy przekazują najemcy kody wejściowe. Transport rzeczy ułatwia położenie samego obiektu, zlokalizowanego tuż przy węźle "Janki" (trasa krajowa 7 i S8), centralnie między Jankami a Wólką Kosowską.

 

Bezpieczeństwo i elastyczność

Przechowywanie mienia w kontenerach jest o tyle bezpieczniejsze, że każdy z nich wyposażony jest w indywidualny alarm. Dodatkowo magazynowane przedmioty są objęte polisą opiewającą na kwotę nawet 10 000 złotych. Obiekt wyposażono w monitoring, nie bez znaczenia są też dodatkowe zabezpieczenia przed kradzieżą, stosowane w kontenerach morskich. Działa w nich także system wentylacji, tworzący warunki optymalne do przechowywania różnych przedmiotów. Najemca korzystający z oferty Przechowalni-24 Warszawa Łazy może być spokojny o bezpieczeństwo swoich rzeczy, ponieważ firma oferuje wysokiej jakości kontenery morskie. Są one przystosowane do transportu w różnych warunkach atmosferycznych, ochronią zatem własność klienta bez względu na pogodę.