Chcesz zamówić magazyn?

Lokalizacje

Przechowalnia 24

Wynajem kontenerów magazynowych (eng. Container Self storage) jest to usługa polegająca na wynajęciu kontenera morskiego na cele magazynowania towarów i przedmiotów. W Polsce branża samoobsługowych magazynów rozwija się bardzo dynamicznie, jednym z powodów jest wygoda i oszczędność dla korzystających z tych usług. Wynajem kontenerów jest tańszą i wygodniejszą formą pozyskiwania przestrzeni magazynowej dla przedsiębiorców i osób prywatnych. Kontenery są rewelacyjną alternatywą dla magazynów, piwnic, garaży bądź komórek.

Przechowalnia 24, świadczy usługi wynajmu kontenerów morskich, gwarantują one bezpieczeństwo magazynowanych w nich dóbr. Kontenery morskie służą do transportu wszelkich dóbr po całym świecie, podczas transportu przez morza i oceny chronią one przewożone dobra od niekorzystnych warunków atmosferycznych. Dziś taki kontener morski może stać się twoim stałym magazynem.

Nasze lokalizacje – Self Storage

Warszawa - FSO Żerań

 • Blisko centrum
 • Dogodny dojazd z trasy toruńskiej (S8) i ul. Jagielońskiej
 • Dogodny dojazd z prawobrzeżnej części Warszawy
 • Lokalizacja w parku przemysłowym w Warszawie

Sprawdź szczegóły

Pruszków - Moszna Parcela 3

 • 3 minuty drogi od węzła Pruszków A2
 • Dogodny dojazd z obowdnicy (S8 i S2)
 • Położona centralnie między Pruszkowem a Brwinowem
 • Lokalizacja tuż obok centrów logistycznych i spedycyjnych
 • 20 minut od centrum Warszawy

Sprawdź szczegóły

Łazy - al. Krakowska 188b

 • Lokalizacja przy samej Al. Krakowskiej
 • 5 minut drogi od węzła Janki (skrzyżowanie tras S8 z drogą krajową nr. 7)
 • Położona centralnie między Jankami a Wólką Kosowską
 • Lokalizacja tuż obok centrów logistycznych
 • 20 minut od centrum Warszawy

Sprawdź szczegóły

Warszawa – Self Storage

Warszawa – FSO Żerań

Centrum Przechowalnia 24 FSO Żwerań, zostało otworzone w lipcu 2019 r. Aktualnie na FSO dysponujemy ponad 30 kontenerami magazynowymi o rozmiarach od 14,5 m2 do 29 m2. Nowoczesny kompleks mini magazynów, przystosowanych do przechowywania różnych towarów i rzeczy prywatnych. Przechowalnia24 Zerań FSO oferuje klientom możliwość wynajęcia kontenerów wysokiej jakości. Atrakcyjna lokalizacja, przystępne ceny oraz elastyczna oferta to największe zalety tego magazynu samoobsługowego.

Oferta – Pomieszczenia magazynowe w postaci kontenerów to wygodny sposób na przechowanie nawet znacznej liczby rzeczy. Przedsiębiorcy doceniają możliwość skorzystania z dodatkowej powierzchni magazynowej, na przykład po zrealizowaniu większego zamówienia. Klientom prywatnym przydaje się natomiast miejsce na meble i inne wyposażenie domu na czas generalnego remontu bądź przeprowadzki.

Pruszków – Moszna Parcela 3

Centrum Przechowalnia 24 Pruszków zostało założone w 2017 r. i jest naszym pierwszym centrum samoobsługowych magazynów self storage w kontenerach. Aktualnie w Pruszkowie dysponujemy ponad 110 kontenerami magazynowymi o rozmiarach od 7 m2 do 29 m2. Nowoczesny kompleks mini magazynów, przystosowanych do przechowywania różnych towarów i rzeczy prywatnych. Przechowalnia24 w Pruszkowie oferuje klientom możliwość wynajęcia kontenerów wysokiej jakości. Atrakcyjna lokalizacja, przystępne ceny oraz elastyczna oferta to największe zalety tego magazynu samoobsługowego.

Oferta – Pomieszczenia magazynowe w postaci kontenerów to wygodny sposób na przechowanie nawet znacznej liczby rzeczy. Przedsiębiorcy doceniają możliwość skorzystania z dodatkowej powierzchni magazynowej, na przykład po zrealizowaniu większego zamówienia. Klientom prywatnym przydaje się natomiast miejsce na meble i inne wyposażenie domu na czas generalnego remontu bądź przeprowadzki.

Łazy – al. Krakowska 188b

Pomieszczenia magazynowe w postaci kontenerów to wygodny sposób na przechowanie nawet znacznej liczby rzeczy. Przedsiębiorcy doceniają możliwość skorzystania z dodatkowej powierzchni magazynowej, na przykład po zrealizowaniu większego zamówienia. Klientom prywatnym przydaje się natomiast miejsce na meble i inne wyposażenie domu na czas generalnego remontu bądź przeprowadzki. W kontenerze przechowywane są pojazdy, sprzęt sportowy i dowolnie wybrany asortyment. Przechowalnia24 oferuje użytkownikom kontenery o różnych rozmiarach. Kontenery magazynowe liczą 14,5 m2 (399 zł/m-c) oraz 29 m2 (599 zł/m-c). Wszystkie ceny obejmują ochronę i ubezpieczenie przechowywanych rzeczy. Umowa podpisywana jest na okres co najmniej jednego miesiąca. W sumie w Przechowalnii 24 Żerań FSO zlokalizowanych jest ponad 30 kontenerów .

Dostęp – Każdy klient może odwiedzać swój mini magazyn o dowolnej porze. Dostęp do kontenerów możliwy jest przez całą dobę, także w weekendy. Użytkownik otrzymuje indywidualne kody dostępu do bramy, zamka w kontenerze i alarmu, z pomocą których bez trudu dostanie się do swoich rzeczy bez angażowania pracowników self storage. Ci ostatni tuż po podpisaniu umowy przekazują najemcy kody wejściowe. Transport rzeczy ułatwia położenie tuż przy centrum Warszawy, z dogodnym dojazdem do S8 – Trasa Toruńska oraz ul. Jagielońskiej.

Chcesz zamówić magazyn?