Self Storage Łazy

Aleja Krakowska 188 B, 05-552 Łazy

Magazyny w Łazach

Centrum Przechowalnia24 Łazy powstało w 2018 roku. Magazyn mieszczą się przy Aleji Krakowskiej 188B w Łazach pod Warszawą (05-552 Łazy). Dogodny dojazd bezpośrednio przy drodze krajowej nr 7 nieopodal węzła Janki (Tras S8 oraz 7), 20 minut od centrum Warszawy. W ofercie znajdują się dwa typy kontenerów 14m2 oraz 29 m2.

Nowoczesny kompleks mini magazynów, przystosowanych do przechowywania różnych towarów i rzeczy prywatnych. Przechowalnia24 Łazy oferuje klientom możliwość wynajęcia kontenerów wysokiej jakości. Atrakcyjna lokalizacja, przystępne ceny oraz elastyczna oferta to największe zalety tego magazynu samoobsługowego.

Ceny magazynów Self Storage w Łazach

Wybierz wielkość kontenera i zadzwoń pod numer +48 883 839 389, aby zarezerwować kontener.

Magazyn 14m2

599 zł

netto / miesięcznie

14,5 metrów kwadratowych
5,9 metrów długości
2,35 metra szerokości
2,4 metra wysokości
ubezpieczenie OC
indywidualny alarm
dostęp 24/7

Magazyn 29m2

799 zł

netto / miesięcznie

28,5 metrów kwadratowych
12 metrów długości
2,35 metra szerokości
2,6 metra wysokości
ubezpieczenie OC
indywidualny alarm
dostęp 24/7

120

kontenerów

0

kontenerów 7m2

60

kontenerów 14m2

60

kontenerów 29m2

Oferta

Pomieszczenia magazynowe w postaci kontenerów to wygodny sposób na przechowanie nawet znacznej liczby rzeczy. Przedsiębiorcy doceniają możliwość skorzystania z dodatkowej powierzchni magazynowej, na przykład po zrealizowaniu większego zamówienia. Klientom prywatnym przydaje się natomiast miejsce na meble i inne wyposażenie domu na czas generalnego remontu bądź przeprowadzki. W kontenerze przechowywane są pojazdy, sprzęt sportowy i dowolnie wybrany asortyment. Przechowalnia24 oferuje użytkownikom kontenery o różnych rozmiarach. Kontenery magazynowe liczą 14,5 m2oraz 28,5 m2. Wszystkie ceny obejmują ochronę i ubezpieczenie przechowywanych rzeczy. Umowa podpisywana jest na okres co najmniej jednego miesiąca. W sumie w Przechowalnii 24 Żerań FSO zlokalizowanych jest ponad 30 kontenerów .

Dostępność

Każdy klient może odwiedzać swój mini magazyn o dowolnej porze. Dostęp do kontenerów możliwy jest przez całą dobę, także w weekendy. Użytkownik otrzymuje indywidualne kody dostępu do bramy, zamka w kontenerze i alarmu, z pomocą których bez trudu dostanie się do swoich rzeczy bez angażowania pracowników self storage. Ci ostatni tuż po podpisaniu umowy przekazują najemcy kody wejściowe. Transport rzeczy ułatwia położenie tuż przy centrum Warszawy, z dogodnym dojazdem do S8 – Trasa Toruńska oraz ul. Jagielońskiej.

Bezpieczeństwo

Przechowywanie mienia w kontenerach jest o tyle bezpieczniejsze, że każdy z nich wyposażony jest w indywidualny alarm. Dodatkowo magazynowane przedmioty są objęte polisą opiewającą na kwotę nawet 10 000 złotych. Obiekt wyposażono w monitoring, nie bez znaczenia są też dodatkowe zabezpieczenia przed kradzieżą, stosowane w kontenerach morskich. Działa w nich także system wentylacji, tworzący warunki optymalne do przechowywania różnych przedmiotów. Najemca korzystający z oferty Przechowalni-24 FSO Żerań może być spokojny o bezpieczeństwo swoich rzeczy, ponieważ firma oferuje wysokiej jakości kontenery morskie. Są one przystosowane do transportu w różnych warunkach atmosferycznych, ochronią zatem własność klienta bez względu na pogodę.

Wysokie standardy w Self Storage Warszawa

Dbamy o naszych klientów świadcząc w ramach wynajmu kompleksowe wsparcie.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Dlatego każdy z kontenerów posiada indywidualny alarm, a teren jest monitorowany i ochraniany.

Ubezpieczenie Wynajmującego

This is a flexible section where you can share anything you want. It could be details or some information about feature two.

Dostępność 24/7

Centra magazynowe Self Storage – Przechowalnia 24 oferują całodobowy dostęp do magazynów 7 dni w tygodniu, przez cały rok.

Transport

Współpracujemy z firmami, które chętnie Państwu pomogą oraz doradzą w sprawach przeprowadzek, nie jesteście w tym sami!

Łatwy dojazd

Każda z naszych central magazynowych zlokalizowana jest w pobliżu centrów logistycznych i spedycyjnych z doskonałą infrastrukturą i łatwym dojazdem.

Elastyczne umowy najmu

Wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów przygotowaliśmy wygodne i elastyczne formy najmu naszych magazynów kontenerowych.

Scroll to Top