Chcesz zamówić magazyn?

Self Storage Warszawa – Praga

FSO Żerań

Centrum Przechowalnia24 FSO Żerań, zostało otworzone w lipcu 2019 r. Aktualnie na FSO dysponujemy ponad 130 kontenerami magazynowymi o rozmiarach od 14,5 m2 do 29 m2. Nowoczesny kompleks mini magazynów, przystosowanych do przechowywania różnych towarów i rzeczy prywatnych. Przechowalnia24 Żerań FSO oferuje klientom możliwość wynajęcia kontenerów wysokiej jakości. Atrakcyjna lokalizacja, przystępne ceny oraz elastyczna oferta to największe zalety tego magazynu samoobsługowego.

136
kontenerów
0
kontenerów 7m²
90
kontenerów 14,5m²
46
kontenerów 29m²

Ceny magazynów kontenerowych – FSO ŻERAŃ

Kontener Morski 14,5 m²

599 złnetto / miesięcznie
 • 14,5 metrów kwadratowych
 • 5,9 metrów długości
 • 2,35 metra szerokości
 • 2,4 metra wysokości
 • ubezpieczenie OC
 • indywidualny alarm
 • dostęp 24/7

Kontener Morski 29 m²

899 złnetto / miesięcznie
 • 29 metrów kwadratowych
 • 12 metrów długości
 • 2,35 metra szerokości
 • 2,6 metra wysokości
 • ubezpieczenie OC
 • indywidualny alarm
 • dostęp 24/7

Oferta

Pomieszczenia magazynowe w postaci kontenerów to wygodny sposób na przechowanie nawet znacznej liczby rzeczy. Przedsiębiorcy doceniają możliwość skorzystania z dodatkowej powierzchni magazynowej, na przykład po zrealizowaniu większego zamówienia. Klientom prywatnym przydaje się natomiast miejsce na meble i inne wyposażenie domu na czas generalnego remontu bądź przeprowadzki. W kontenerze przechowywane są pojazdy, sprzęt sportowy i dowolnie wybrany asortyment. Przechowalnia24 oferuje użytkownikom kontenery o różnych rozmiarach. Kontenery magazynowe liczą 14,5 m2 (599 zł/m-c) oraz 29 m2 (899 zł/m-c). Wszystkie ceny obejmują ochronę i ubezpieczenie przechowywanych rzeczy. Umowa podpisywana jest na okres co najmniej jednego miesiąca.

Dostępność

Każdy klient może odwiedzać swój mini magazyn o dowolnej porze. Dostęp do kontenerów możliwy jest przez całą dobę, także w weekendy. Użytkownik otrzymuje indywidualne kody dostępu do bramy, zamka w kontenerze i alarmu, z pomocą których bez trudu dostanie się do swoich rzeczy bez angażowania pracowników self storage. Ci ostatni tuż po podpisaniu umowy przekazują najemcy kody wejściowe. Transport rzeczy ułatwia położenie samego obiektu, zlokalizowanego tuż przy samym centrum Warszawy, przy skrzyżowaniu S8 „Trasy Toruńskiej” z ul. Jagielońską.

Bezpieczeństwo

Przechowywanie mienia w kontenerach jest o tyle bezpieczniejsze, że każdy z nich wyposażony jest w indywidualny alarm. Dodatkowo magazynowane przedmioty są objęte polisą opiewającą na kwotę nawet 10 000 złotych. Obiekt wyposażono w monitoring, nie bez znaczenia są też dodatkowe zabezpieczenia przed kradzieżą, stosowane w kontenerach morskich. Działa w nich także system wentylacji, tworzący warunki optymalne do przechowywania różnych przedmiotów. Najemca korzystający z oferty Przechowalni-24 Warszawa Zerań FSO może być spokojny o bezpieczeństwo swoich rzeczy, ponieważ firma oferuje wysokiej jakości kontenery morskie. Są one przystosowane do transportu w różnych warunkach atmosferycznych, ochronią zatem własność klienta bez względu na pogodę.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Dlatego każdy z kontenerów posiada indywidualny alarm, a teren jest monitorowany i ochraniany.

Ubezpieczenie Wynajmującego

Każdy z naszych kontenerów w ramach najmu jest objęty ubezpieczeniem OC.

Dostępność 24/7

Centra magazynowe Self Storage – Przechowalnia 24 oferują całodobowy dostęp do magazynów 7 dni w tygodniu, przez cały rok.

Atrakcyjne ceny

Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Dlatego każdy z kontenerów posiada indywidualny alarm, a teren jest monitorowany i ochraniany.

Łatwy dojazd

Każda z naszych central magazynowych zlokalizowana jest w pobliżu centrów logistycznych i spedycyjnych z doskonałą infrastrukturą i łatwym dojazdem.

Elastyczne umowy najmu

Centra magazynowe Self Storage – Przechowalnia 24 oferują całodobowy dostęp do magazynów 7 dni w tygodniu, przez cały rok.

Self Storage Warszawa Żerań 3
Self Storage Warszawa Żerań 2
Self Storage Warszawa 1
Self Storage Warszawa 3

Chcesz zamówić magazyn?

Call Now Button+48 883 839 389