Self Storage Warszawa – Okęcie

Jakuba Mortkowicza 6, 02-823 Warszawa

Magazyny Warszawa – Okęcie

Centrum Przechowalnia24 Okęcie zostało założone w 2020 r. i jest naszym czwartym centrum samoobsługowych magazynów self storage w kontenerach. Aktualnie na Okęciu dysponujemy ponad 60 kontenerami magazynowymi o rozmiarach od 14 m2 do 29 m2. Nowoczesny kompleks mini magazynów, przystosowanych do przechowywania różnych towarów i rzeczy prywatnych. Przechowalnia24 Okęcie oferuje klientom możliwość wynajęcia kontenerów wysokiej jakości. Atrakcyjna lokalizacja, przystępne ceny oraz elastyczna oferta to największe zalety tego magazynu samoobsługowego.

Ceny magazynów Self Storage w Warszawa – Okęcie

Wybierz wielkość kontenera i zadzwoń pod numer +48 883 839 389, aby zarezerwować kontener.

Magazyn 14m2

699 zł

netto / miesięcznie

14,5 metrów kwadratowych
5,9 metrów długości
2,35 metra szerokości
2,4 metra wysokości
ubezpieczenie OC
indywidualny alarm
dostęp 24/7

Magazyn 29m2

999 zł

netto / miesięcznie

28,5 metrów kwadratowych
12 metrów długości
2,35 metra szerokości
2,6 metra wysokości
ubezpieczenie OC
indywidualny alarm
dostęp 24/7

74

kontenerów

0

kontenerów 7m2

66

kontenerów 14m2

8

kontenerów 29m2

Oferta

Pomieszczenia magazynowe w postaci kontenerów to wygodny sposób na przechowanie nawet znacznej liczby rzeczy. Przedsiębiorcy doceniają możliwość skorzystania z dodatkowej powierzchni magazynowej, na przykład po zrealizowaniu większego zamówienia. Klientom prywatnym przydaje się natomiast miejsce na meble i inne wyposażenie domu na czas generalnego remontu bądź przeprowadzki. W kontenerze przechowywane są pojazdy, sprzęt sportowy i dowolnie wybrany asortyment. Przechowalnia24 oferuje użytkownikom kontenery o różnych rozmiarach. Kontenery magazynowe liczą 14,5 m2 oraz 28,5 m2. Wszystkie ceny obejmują ochronę i ubezpieczenie przechowywanych rzeczy. Umowa podpisywana jest na okres co najmniej jednego miesiąca.

Dostępność

Każdy klient może odwiedzać swój mini magazyn o dowolnej porze. Dostęp do kontenerów możliwy jest przez całą dobę, także w weekendy. Użytkownik otrzymuje indywidualne kody dostępu do bramy, zamka w kontenerze i alarmu, z pomocą których bez trudu dostanie się do swoich rzeczy bez angażowania pracowników self storage. Ci ostatni tuż po podpisaniu umowy przekazują najemcy kody wejściowe.

Bezpieczeństwo

Przechowywanie mienia w kontenerach jest o tyle bezpieczniejsze, że każdy z nich wyposażony jest w indywidualny alarm. Każdy z naszych kontenerów w ramach najmu jest objęty ubezpieczeniem OC. Obiekt wyposażono w monitoring, nie bez znaczenia są też dodatkowe zabezpieczenia przed kradzieżą, stosowane w kontenerach morskich. Działa w nich także system wentylacji, tworzący warunki optymalne do przechowywania różnych przedmiotów. Najemca korzystający z oferty Przechowalni-24 Okęcie może być spokojny o bezpieczeństwo swoich rzeczy, ponieważ firma oferuje wysokiej jakości kontenery morskie. Są one przystosowane do transportu w różnych warunkach atmosferycznych, ochronią zatem własność klienta bez względu na pogodę.

Wysokie standardy w Self Storage Warszawa

Dbamy o naszych klientów świadcząc w ramach wynajmu kompleksowe wsparcie.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Dlatego każdy z kontenerów posiada indywidualny alarm, a teren jest monitorowany i ochraniany.

Ubezpieczenie Wynajmującego

This is a flexible section where you can share anything you want. It could be details or some information about feature two.

Dostępność 24/7

Centra magazynowe Self Storage – Przechowalnia 24 oferują całodobowy dostęp do magazynów 7 dni w tygodniu, przez cały rok.

Transport

Współpracujemy z firmami, które chętnie Państwu pomogą oraz doradzą w sprawach przeprowadzek, nie jesteście w tym sami!

Łatwy dojazd

Każda z naszych central magazynowych zlokalizowana jest w pobliżu centrów logistycznych i spedycyjnych z doskonałą infrastrukturą i łatwym dojazdem.

Elastyczne umowy najmu

Wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów przygotowaliśmy wygodne i elastyczne formy najmu naszych magazynów kontenerowych.

Scroll to Top