Chcesz zamówić magazyn?

Self Storage Warszawa – Okęcie

ul. Mortkowicza 6

Centrum Przechowalnia24 Okęcie zostało założone w 2020 r. i jest naszym czwartym centrum samoobsługowych magazynów self storage w kontenerach. Aktualnie na Okęciu dysponujemy ponad 60 kontenerami magazynowymi o rozmiarach od 14 m2 do 29 m2. Nowoczesny kompleks mini magazynów, przystosowanych do przechowywania różnych towarów i rzeczy prywatnych. Przechowalnia24 Okęcie oferuje klientom możliwość wynajęcia kontenerów wysokiej jakości. Atrakcyjna lokalizacja, przystępne ceny oraz elastyczna oferta to największe zalety tego magazynu samoobsługowego.

64
kontenerów
0
kontenerów 7m²
56
kontenerów 14,5m²
8
kontenerów 29m²

Ceny magazynów kontenerowych

Kontener Morski 14,5 m²

699 złnetto / miesięcznie
 • 14,5 metrów kwadratowych
 • 5,9 metrów długości
 • 2,35 metra szerokości
 • 2,4 metra wysokości
 • ubezpieczenie OC
 • indywidualny alarm
 • dostęp 24/7

Kontener Morski 29 m²

999 złnetto / miesięcznie
 • 29 metrów kwadratowych
 • 12 metrów długości
 • 2,35 metra szerokości
 • 2,6 metra wysokości
 • ubezpieczenie OC
 • indywidualny alarm
 • dostęp 24/7

Oferta

Pomieszczenia magazynowe w postaci kontenerów to wygodny sposób na przechowanie nawet znacznej liczby rzeczy. Przedsiębiorcy doceniają możliwość skorzystania z dodatkowej powierzchni magazynowej, na przykład po zrealizowaniu większego zamówienia. Klientom prywatnym przydaje się natomiast miejsce na meble i inne wyposażenie domu na czas generalnego remontu bądź przeprowadzki. W kontenerze przechowywane są pojazdy, sprzęt sportowy i dowolnie wybrany asortyment. Przechowalnia24 oferuje użytkownikom kontenery o różnych rozmiarach. Kontenery magazynowe liczą 14,5 m2 oraz 28,5 m2. Wszystkie ceny obejmują ochronę i ubezpieczenie przechowywanych rzeczy. Umowa podpisywana jest na okres co najmniej jednego miesiąca.

Dostępność

Każdy klient może odwiedzać swój mini magazyn o dowolnej porze. Dostęp do kontenerów możliwy jest przez całą dobę, także w weekendy. Użytkownik otrzymuje indywidualne kody dostępu do bramy, zamka w kontenerze i alarmu, z pomocą których bez trudu dostanie się do swoich rzeczy bez angażowania pracowników self storage. Ci ostatni tuż po podpisaniu umowy przekazują najemcy kody wejściowe.

Bezpieczeństwo

Przechowywanie mienia w kontenerach jest o tyle bezpieczniejsze, że każdy z nich wyposażony jest w indywidualny alarm. Każdy z naszych kontenerów w ramach najmu jest objęty ubezpieczeniem OC. Obiekt wyposażono w monitoring, nie bez znaczenia są też dodatkowe zabezpieczenia przed kradzieżą, stosowane w kontenerach morskich. Działa w nich także system wentylacji, tworzący warunki optymalne do przechowywania różnych przedmiotów. Najemca korzystający z oferty Przechowalni-24 Okęcie może być spokojny o bezpieczeństwo swoich rzeczy, ponieważ firma oferuje wysokiej jakości kontenery morskie. Są one przystosowane do transportu w różnych warunkach atmosferycznych, ochronią zatem własność klienta bez względu na pogodę.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Dlatego każdy z kontenerów posiada indywidualny alarm, a teren jest monitorowany i ochraniany.

Ubezpieczenie Wynajmującego

Każdy z naszych kontenerów w ramach najmu jest objęty ubezpieczeniem OC.

Dostępność 24/7

Centra magazynowe Self Storage – Przechowalnia 24 oferują całodobowy dostęp do magazynów 7 dni w tygodniu, przez cały rok.

Atrakcyjne ceny

Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Dlatego każdy z kontenerów posiada indywidualny alarm, a teren jest monitorowany i ochraniany.

Łatwy dojazd

Każda z naszych central magazynowych zlokalizowana jest w pobliżu centrów logistycznych i spedycyjnych z doskonałą infrastrukturą i łatwym dojazdem.

Elastyczne umowy najmu

Centra magazynowe Self Storage – Przechowalnia 24 oferują całodobowy dostęp do magazynów 7 dni w tygodniu, przez cały rok.

Self Storage Warszawa Żerań 3
Self Storage Warszawa Żerań 2
Self Storage Warszawa 1
Self Storage Warszawa 3

Chcesz zamówić magazyn?

Call Now Button+48 883 839 389