Self storage dla biznesu

Prowadząc firmę, nawet jednoosobową, potrzebujemy przestrzeni. Takiej służącej bezpośrednio pracy – czy będzie to wynajęte biuro, warsztat, hala produkcyjna, czy ustawione w kącie domowej sypialni biurko z komputerem. Potrzebna jest także przestrzeń do przechowywania firmowego „dobytku”. Prowadząc firmę musisz przewidzieć miejsce dla wielu rzeczy.

Co firmy przechowują w magazynach

Dokumentacja – mimo że żyjemy w epoce cyfrowej, wciąż jeszcze często używamy papieru. Dokumenty księgowe trzeba przechowywać latami, dokumentację różnych projektów warto zachować nawet po ich zakończeniu.

Materiały reklamowe – ulotki, plakaty, broszury, katalogi, ale także roll-upy, wszelkie konstrukcje używane podczas targów i wystaw, gadżety reklamowe.

Nieużywane meble, sprzęty i akcesoria – wyposażenie biura, które aktualnie nie jest wykorzystywane, na przykład kiedy pracownicy okresowo przechodzą na home office, jak to miało miejsce podczas pandemii.

Zapasy – planując zakupy firmowe możesz przewidzieć, ile jakich artykułów będziesz potrzebować przez kolejne trzy, sześć czy dwanaście miesięcy. Kupując większą ich ilość możesz uzyskać niższą cenę. Możesz kupić na zapas papier do drukarek, opakowania, półprodukty, których używasz i wiele innych artykułów, które wykorzystujesz i które są „zużywalne”. Jeśli sprowadzasz jakiekolwiek produkty z zagranicy, często bardziej opłaca się zamówić większą partię naraz.

Sezonowe produkty i wyposażenie – na przykład stoliki i krzesła kawiarnianego ogródka w sezonie zimowym, czy sezonowy towar, który czeka na wstawienie do sklepu w odpowiednim momencie roku, jak kostiumy kąpielowe, parasole ogrodowe, czy narty.

Self storage dla biznesu

W self storage Przechowalnia24 możesz bezpiecznie magazynować wiele różnych produktów.

Powierzchnia magazynowa dopasowana do potrzeb

Łatwo dostosujesz wynajmowaną powierzchnię magazynową do potrzeb swojej firmy, wybierając wielkość kontenerów i ich liczbę. Kiedy potrzeby Twojej firmy zmienią się, łatwo dostosujesz do nich powierzchnię magazynu wynajmując dodatkowy kontener, lub rezygnując z części dotychczas wynajmowanych.

Łatwo dostępny magazyn

W self storage możesz przechowywać nie tylko rzeczy, których rzadko używasz, ale też takie, do których potrzebujesz łatwego i dogodnego dostępu. Z self storage korzystają często właściciele sklepów internetowych magazynując sprzedawany towar. Kontenery Przechowalni24 to łatwo dostępny podręczny magazyn, do którego możesz podjechać po to, czego potrzebujesz w każdej chwili. Dostęp do swojego kontenera masz przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Możliwość podjazdu samochodem bezpośrednio pod kontener ułatwia dostęp i załadunek. 

Ekonomiczne rozwiązanie

Self storage kosztuje mniej niż wynajem powierzchni biurowej, a w porównaniu z klasycznymi self storage, kontenery Przechowalni24 oferują większą powierzchnię za niższą cenę.

Doceniane przez przedsiębiorców

Przedsiębiorcy korzystający z self storage Przechowalnia24 zwracają uwagę na udogodnienia, które zwiększają bezpieczeństwo i wygodę przechowywania:

  • łatwy dojazd – cztery lokalizacje magazynów Przechowalnia24 na terenie Warszawy i okolic, a w planach kolejne punkty na magazynowej mapie,
  • łatwy dostęp – możliwość podjechania samochodem bezpośrednio pod kontener,
  • elastyczne umowy najmu – dzięki czemu na bieżąco można dopasować wynajmowaną powierzcjnię do potrzeb,
  • różne rozmiary kontenerów, co również sprzyja dopasowaniu powierzchni magazynowej do potrzeb,
  • ubezpieczenie – każdy nasz kontener objęty jest ubezpieczeniem OC,
  • bezpieczeństwo – każdy kontener ma własny alarm, a cały teren jest monitorowany i chroniony.

Kontenery magazynowe Przechowalni24 są ekonomicznym, bezpiecznym i wygodnym rozwiązaniem zarówno dla małych, jak i średnich przedsiębiorstw oraz dla osób prowadzących działalność biznesową w pojedynkę. Nasi pracownicy doradzą Ci najlepsze rozwiązanie dopasowane do potrzeb Twojej firmy.

Scroll to Top